Logistični partner podjetja Freudenberg gospodinjski proizvodi d.o.o. za opremo in pripomočke za čiščenje Vileda, Vileda Professional, DR.SCHNELL in Husch.


Hiko Trade Vileda

Kontakti


HIKO TRADE D.O.O.

Telefon: 02 421 59 02
Faks: 02 421 59 07
E-pošta: info@hiko-trade.si

Direktor

Bojan Plakolm
Telefon: 02 421 59 03
E-pošta: plakolm@hiko-trade.si

Nabava

Majda Valentan, vodja nabave
Telefon: 02 421 59 05
E-pošta: majda.valentan@hiko-trade.si

Računovodstvo in finance

Lidija Bunderla
Telefon: 02 421 59 11
Faks: 02 421 59 12
E-pošta: lidija.bunderla@hiko-trade.si

Freudenberg gospodinjski proizvodi d.o.o.

Telefon: 02 429 49 16
Fax: 02 429 49 20

Sprejem naročil

Tanja Repnik, sprejem naročil
Telefon: 02 421 59 02
E-pošta: tanja.repnik@hiko-trade.si

Majda Valentan, sprejem naročil
Telefon: 02 421 59 05
E-pošta: majda.valentan@hiko-trade.si

Vileda Gospodinjstvo

Jože Jager, vodja prodaje
Telefon: 02 421 59 06
E-pošta: joze.jager@fhp-ww.com

Vileda Professional

Boštjan Cink, vodja prodaje
E-pošta: bostjan.cink@fhp-ww.com

Bojan Ščulija, prodajni zastopnik
E-pošta: bojan.sculija@fhp-ww.com

PACK SERVICE d.o.o.

Telefon: 02 429 42 80
Faks: 02 429 42 81
E-pošta: pack@hiko-trade.si

Direktorica

Bojana Horvat
Telefon: 02 429 42 84
E-pošta: bojana.horvat@hiko-trade.si

Vodja proizvodnje

Boris Frank
Telefon: 02 429 42 83
E-pošta: boris.frank@hiko-trade.si


PACK SERVICE d.o.o.
S piškotki si pomagamo pri zagotavljanju storitev in statistiki. Z uporabo spletnega mesta se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke.   V redu   Več o tem